::: Paxina Web Oficial do CPI San Sadurniño - Feita en linux con software libre - Recomendamos o navegador Firefox a 800X600+ :::
Menú outubro-marzo
xestionweb / mércores 15 de novembro do 2006
 

Menú Outubro


Semana do 2 ao 6

Sobremesa

Luns

Ensalada de pasta

Filetes de polo á crema con arroz en branco

Iogurt

Martes

Lentellas guisadas

croquetas

Froita do tempo

Mércores

Sopa xuliana con pasta

Merluza con salsa

Arroz con leite

Xoves

Pisto calabacín

Filetes panados con tomate natural

Natillas

Venres

Ensalada mixta con atún

Tortilla española con salsa tomate

Iogurt


Semana do 9 ao 13

Sobremesa

Luns

Sopa de verduras

Albóndigas con pataca cocida

Froita do tempo

Martes

Crema de cenoria

Fideos con sepia

Iogurt

Mércores

Caldo

Raxo con patacas fritidas

Froita do tempo

Xoves

Non lectivo

Venres

Pizza

Merluza fritida con salsa de tomate

Froita do tempo


Semana do 16 ao 20

Sobremesa

Luns

Croquetas

Arroz con calamares

Melocotón en almibar

Martes

Ensalada con patacas

Rape fritido con pataca cocida

Froita do tempo

Mércores

Sopa

Tortilla de patacas con tomate natural

Iogurt

Xoves

Coliflor en allada

Costela de porco asada

con patacas fritidas

Froita do tempo

Venres

Pizza

Caldeirada de pescado

Arroz con leite


Semana do 23 ao 28

Sobremesa

Luns

Sopa de peixe

Xamón cocido en filetes con puré de pataca

Froita do tempo

Martes

Crema de calabacín

Filetes rusos con patacas fritidas

Piña en almíbar

Mércores

Sopa


Chocos fritidos con patata cocida

Iogurt

Xoves

Ovos con salsa de tomate e atún

Xudías con Xamón

Bola de maíz

Venres

Espagueti carbonara

Peixe en salsa

Froita do tempo

Menú Novembro


Semana do 30 de outubro ao 3 de novembro

Sobremesa

Luns

Sopa de puerros e cenoria

Espaguetis con salsa tomate e atún

Macedonia

Martes

Espárragos con xamón e maionesa

Tortilla española

Froita do tempo

Mércores

NON LECTIVO

Xoves

Empanada de atún

lulas á romana con ensalada de leituga

Iogurt

Venres

Croquetas

lentellas guisadas

Froita do tempo


Semana do 6 ao 10

Sobremesa

Luns

Empanadilla de atún

Xudías con xamón

Biscoitada e leite

Martes

Croquetas

Carne gratinada ao queso con pure de pataca

Arroz con leite

Mércores

Ensalada de pasta

Rape fritido con pataca cocida

Iogurt


Xoves

Ensalada de leituga e tomate

Estofado de tenreira con arroz en branco

Ananás en xaropa

Venres

Pizza

Caldeirada de pescado

Froita do tempo


Semana do 13 ao 17

Sobremesa

Luns

Cogumelos con panceta

Albóndigas con garnición

Natillas

Martes

Musliños de mar con leituga

Arroz caldoso con pescado e marisco

Froita do tempo

Mércores

Zamburiñas en salsa

Tortilla de pataca

Iogurt

Xoves

Sopa de fideos

Raxo con patacas fritidas

Froita do tempo

Venres

Ensalada de leituga

Choco en salsa con arroz en branco

Melocotón en xaropa


Semana do 20 ao 24

Sobremesa

Luns

Pisto de Calabacín

Filete con patacas cocidas

Froita do tempo

Martes

Ensalada de leituga

Fabada

Froita do tempo

Mércores

Ensalada de patacas

Rape fritido con tomate natural

Iogurt

Xoves

Coliflor en allada

Costela de porco asada

con patacas fritidas

Mousse de limón

Venres

Pizza

Marmitako de bonito

Froita do tempo



Menú Decembro

Semana do 27 de novembro ao 1 de decembro

Sobremesa

Luns

Ensalada de arroz e atún

Filete de pescada con pementos fritidos

Froita do tempo

Martes

Ensalada de leituga

Fabada

Froita do tempo

Mércores

Sopa de fideos

Tortilla de pataca con tomate natural

Iogurt

Xoves

Ovos con salsa de tomate e atún

Xudias con xamón

Bola de iogurt

Venres

Sopa de fideos

Filete con patacas cocidas

Froita do tempo


Semana do 4 ao 8

Sobremesa

Luns

Pizza de xamón

Filete de abadexo con tomate natural

Froita do tempo

Martes

Croquetas

lentellas guisadas

Froita do tempo

Mércores


Non lectivo

Xoves

Venres


Semana do 11 ao 15

Sobremesa

Luns

Ensalada de pasta con atún

Rape en salsa verde

Froita do tempo

Martes

Empanadillas de atún

Guiso de carne

Froita do tempo

Mércores

Croquetas con leituga

Hélices con salsa de tomate e atún

Iogurt

Xoves

Ensalada de garavanzos

Milanesa con pataca cocida

Mouse de limón

Venres

Pizza

Filete de merluza con leituga e cebola

Melocotón en xarope


Semana do 18 ao 22

Sobremesa

Luns

Sopa de fideos

Xamón cocido en filetes con puré de pataca

Froita do tempo

Martes

Crema de cenoria

Tortilla española

Froita do tempo

Mércores

Ensalada de leituga con cebola e olivas

lentellas guisadas

Iogurt

Xoves

Sopa de porros e cenoria

Macarróns a bolognesa

Macedonia en xarope

Venres

Empanada de atún

Arroz á cubana

Ananás en xarope


Menú proposto por Estefanía Galego Montes de 4º de ESO

Menú Xaneiro


Semana do 8 ao 12

Sobremesa

Luns

Sopa de porros e cenoria

Arroz á cubana

Macedonia en xarope

Martes

Empanadillas de atún

Lentellas guisadas

Froita do tempo

Mércores

Sopa xuliana con pasta

Pescada fritida con cebola e pementos

Iogurt

Xoves

Sopa de peixe

Tortilla de pataca con tomate natural

Froita do tempo

Venres

Croquetas de xamón

Espagueti con salsa tomate e atún

Froita do tempo


Semana do 15 ao 19

Sobremesa

Luns

Sopa de fideos

Merluza en salsa verde con pataca cocida

Froita do tempo

Martes

Crema de cenoria

Polo asado con arroz en branco

Froita do tempo

Mércores

Empanadillas de atún

fabada

Iogurt

Xoves

Croquetas de polo

Marmitako de bonito

Natillas

Venres

Sopa de porros e cenoria

Milanesa con pata cocida

Froita do tempo


Semana do 22 ao 26

Sobremesa

Luns

Empanadilla de atún

Xudías con xamón

Biscoitada e leite

Martes

Pisto de calabacín

Arroz con peixe e marisco

Froita do tempo

Mércores

Croquetas de xamón

Guiso de peixe

Iogurt

Xoves

Coliflor en allada

Costela de porco asada

con patacas fritidas

Froita do tempo

Venres

Ensalada de leituga e tomate

Lentellas guisadas

Natillas


Semana do 29 ao 2 de febreiro

Sobremesa

Luns

Crema de cenoria

Macarrons con salsa de tomate e atún

Froita do tempo

Martes

Sopa de peixe

Tortilla de pataca con tonate natural

Melocotón en xarope

Mércores

Caldo


Merluza fritida con cebola e pementos

Iogurt

Xoves

Sopa de fideos

Polo asado con puré de pataca

Froita do tempo


Venres

Espagueti con ovos

Peixe en salsa

Froita do tempo


Menú Febreiro


Semana do 5 ao 9


Luns

Sopa de porros e cenoria

Espaguetis con salsa tomate e atún

Macedonia en xarope

Martes

Ensalada de leituga e tomate

Estofado de tenreira con arroz en branco

Froita do tempo

Mércores

Sopa xuliana con pasta

Pescada fritida , cebola e pementos

Iogurt

Xoves

Crema de cenoria

lulas á romana con ensalada de leituga

Froita do tempo

Venres

Croquetas

lentellas guisadas

Froita do tempo


Semana do 12 ao 16

Sobremesa

Luns

Sopa de peixe

Arroz á cubana

Melocotón en xarope

Martes

Espárragos con xamón e maionesa

Tortilla española

Froita do tempo

Mércores

Ensalada de pasta

Rape a mariñeira

Iogurt


Xoves

Sopa de cocido

Cocido galego

Orellas

Venres

Pizza

Caldeirada de pescado

Froita do tempo


Semana do 19 ao 23

Sobremesa

Luns

Non lectivo

Martes

Mércores

Xoves

Sopa de fideos

Carne gratinada ao queso con pure de pataca

Froita do tempo

Venres

Empanada

Fabada

Melocotón en Xarope


Semana do 26 ao 2 de marzal

Sobremesa

Luns

Empanadilla de atún

Xudías con xamón

Biscoitada e leite

Martes

Croquetas de polo

Marmitako de bonito

Froita do tempo

Mércores

Ensalada de patacas

Rape fritido con tomate natural

Iogurt

Xoves

Sopa de fideos

Raxo co patacas fritidas

Arroz con leite

Venres

Sopa de peixe

Filete ruso con pure de pataca

Froita do tempo


Páxina Web Oficial do CPI San Sadurniño - Feita en linux con software libre - Recomendamos o navegador Firefox a 800X600+ | Copyleft