Fútbol Sala (11)

ENTREGA DA COPA DE CAMPIÓNS DE LIGA.

ENTREGA DA COPA DE CAMPIÓNS DE LIGA.

 

 Os equipos benxamín e alevín do cole acudiron,o 30 de maio ao pavillón dos Remedios, a cerimonia de entrega dos trofeos que lles acredita como campións das súas respectivas ligas.

Entrega ao equipo benxamín

 

 Hugo recibindo a Copa da Liga.

 

 

 

Foto do equipo coa Copa da Liga.

 

 Entrega ao equipo alevín.

 

 Simón recollendo a Copa da Liga.

 

Foto do equipo coa Copa da Liga.

FÚTBOL SALA

 

Os equipos do cole remataron a súa participación nas ligas locais de Fútbol Sala acadando uns resultados moi positivos. A continuación publicanse  as diferentes clasificacións por categorías.

 

 EQUIPO PREBENXAMÍN

Equipo Jugados Ganados Empates Perdidos Goler Favor Goles Contra Puntos
ESCOLA FÚTBOL PABELLÓN "B" 11 10 1 0 98 9 31
ESCOLA FÚTBOL PABELLÓN "A" 11 7 2 2 65 28 23
MESTRE VIDE 12 6 2 4 29 34 20
DIVINO MAESTRO 10 3 2 5 31 37 10
EDO. ANEXA 9 3 0 6 20 36 9
EDO. ANEXA PROMESAS 8 2 0 6 13 32 6
LUIS VIVES B 9 0 1 8 8 88 1
**DESCANSA** 0 0 0 0 0 0 0

 

 EQUIPO BENXAMÍN

Equipo Jugados Ganados Empates Perdidos Goler Favor Goles Contra Puntos
DIVINO MAESTRO 10 9 1 0 73 26 28
MESTRE VIDE 10 8 0 2 56 20 24
LA PURÍSIMA 10 4 2 4 42 33 14
C.D. FRANCISCANAS 10 3 2 5 28 28 11
GUILLELME BROWN 10 3 1 6 44 51 10
LUIS VIVES 10 0 0 10 15 100 0

 

EQUIPO ALEVÍN

 

Equipo Jugados Ganados Empates Perdidos Goler Favor Goles Contra Puntos
DIVINO MAESTRO 10 10 0 0 68 16 30
CARMELITAS/ACEITES ABRIL "A" 10 7 0 3 53 19 21
CEA F.S. 10 5 2 3 29 31 17
PADRE FEIJÓO 10 4 2 4 31 42 14
LA PURÍSIMA 10 2 0 8 23 51 6
SAN JOSE 10 0 0 10 10 55 0

 

 

CONVOCATORiA SELECCIÓN GALEGA DE FÚTBOL SALA

 

Hugo Álvarez Antúnez integrante do noso equipo de Fútbol Sala acaba ser convocado pola Selección Galega de Fútbol Sala en categoría benxamín.

Noraboa pola túa convocatoria!

RESULTADOS

 

 

RESULTADOS 

 XORNADA RESULTADO

PARTIDO

 CATEGORÍA

4

7-2

DIVINO MAESTRO- E. F. PABELLÓN A  PREBENXAMÍN

3

5-1

DIVINO MAESTRO- LA PURISIMA  BENXAMÍN

4

2-16

LUIS VIVES- DIVINO MAESTRO BENXAMÍN

 

CONVOCATORIA SELECCIÓN OURENSANA

 

HUGO ÁLVAREZ ANTÚNEZ ACABA DE SER CONVOCADO  POLA RFA.SELECCIÓN DE OURENSE BENXAMÍN DE FÚTBOL SALA.DEBERÁ PRESENTARSE O PRÓXIMO DOMINGO, 18 DE DECEMBRO, ÁS 11.00 HORAS, NO POLIDEPORTIVO DA CARBALLEIRA.

MOITA SORTE!

 

ENTRENAMENTO DA SELECCIÓN OURENSANA

ENTRENAMENTO DA SELECCIÓN OURENSANA

 

Este mércores 7 de decembro celebrouse  o primeiro entrenamento da Selección Ourensana de Fútbol Sala na categoría benxamín. A ela tivo a oportunidade de asitir Hugo Álvarez, o noso goleador. Ao remate da sesión recibiu a felicitación do adestrador e a convocatoria para o seguinte entrenamento.

NORABOA AO NOSO COMPAÑEIRO!

HORARIOS XORNADA 2

 

HORARIOS XORNADA 2 

 DÍA  HORA  LUGAR  PARTIDO  CATEGORÍA
 APRAZADO      DIVINO MAESTRO  DIVINO MAESTRO—EDO ANEXA PROMESAS  PREBENXAMÍN
 12/12/11   18:15  DIVINO MAESTRO  DIVINO MAESTRO-PADRE FEIJOO  ALEVÍN
 14/12/11   18:00  DIVINO MAESTRO  DIVINO MAESTRO-GUILLELME BROWN  BENXAMÍN

 

RESULTADOS XORNADA 1

 

 

 

 RESULTADOS   

 XORNADA  RESULTADO  PARTIDO  CATEGORÍA
 1   APRAZADO  EDO PABELLÓN B-DIVINO MAESTRO  PREBENXAMÍN
 1   3-6  CD LA PURISIMA-DIVINO MAESTRO  BENXAMÍN
 1   12-1  DIVINO MAESTRO-SAN JOSÉ  ALEVÍN

 

FÚTBOL SALA

 

HORARIOS DA 1ª XORNADA

 

FÚTBOL SALA 

 DÍA  HORA  LUGAR  PARTIDO  CATEGORÍA
 2/12/11   18:00  DIVINO MAESTRO  EDO PABELLÓN B-DIVINO MAESTRO  PREBENXAMÍN
 2/12/11   18:45  DIVINO MAESTRO  CD LA PURISIMA-DIVINO MAESTRO  BENXAMÍN
 5/12/11   18:00  DIVINO MAESTRO  SAN JOSÉ-DIVINO MAESTRO  ALEVÍN

 

Distribuir contido